Türkiye Gündemi

AK Parti Sözcüsü Seçimler zamanında yapılacak

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, seçim takviminde değişim olmadığını belirterek, “Seçimler zamanında yapılacak, erken seçim ve benzeri spekülasyonların hiçbirinin ne bir temeli ne bir manası var” dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti’de düzenlenen toplantının ardından gazetecilere izahat yapmış oldu. “Seçime kadar düzenli olarak bu toplantılar yapılacak” Teşkilat çalışmaları değerlendirildi. Düzeltim ve düzenlemelerle ilgili görüşler alındı. 2023 seçim beyannamesine yapacağımız katkı bildiri ile beraber manifesto ortaya koymuştuk bu çalışmalar değerlendirildi. Seçime kadar tertipli olarak bu toplantıları hayata geçirmeye devam edeceğiz.

“Erken seçim spekülasyonlarının temeli yok”

Seçim takviminde değişim yok, seçimler zamanında yapılacak, erken seçim ve benzeri spekülasyonların hiçbirinin ne bir temeli ne bir manası var. Sonucunda bir yıldan azca bir vakit kalmışsa seçimlere, bu hazırlıkların yapılması oldukça organik. Hatta biz bazı emekleri yeni bir seçimden çıktıktan derhal sonrasında 4-5 yıl sonraki seçim için derhal başlatırız.Milletimizin önüne koyulacak politikalar, seçim zamanındaki belgelerin çalışılması açısından aslen şimdiden başlanması oldukça makul. Bizim parti olarak geleneğimizde bu şekilde. Dolayısıyla herhangi bir halde erken seçim olması söz konusu değil, bu şekilde bir tartışma söz mevzusu değil.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu