Ekonomi

Bioderma 2 yıl daha Voleybol Milli Takımlar Resmi Sponsoru

2021 yılında ‘Cildiniz Bize File Size Emanet’ sloganı ile Voleybol Milli Takımlar resmi sponsoru olarak milli takımları desteklemeye başlayan Bioderma, Türkiye Voleybol Federasyonu ile olan sponsorluk anlaşmasını 2 yıl uzattı. Dermatologlar tarafından reçetelenen Fransız dermokozmetik markası Bioderma ayrıca sporcuları bireysel olarak da desteklemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Dünyanın önde gelen dermokozmetik markası Bioderma, Türkiye’de sporu ve sporcuları desteklemeye devam ediyor. 2021 yılında ‘Cildiniz Bize File Size Emanet’ sloganı ile Türkiye Voleybol Federasyonu ile iş birliği yaparak Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’nin resmi sponsoru olan Bioderma, Türkiye Voleybol Federasyonu ile olan anlaşmasını 2025 yılına kadar uzattı. Cilt sağlığına verdiği değerin yanı sıra toplumsal fayda yaratmaya odaklanan Bioderma, takımların yanı sıra sporcuları da bireysel olarak destekliyor. Dermatologlar tarafından reçetelenen Fransız dermokozmetik markası Bioderma son olarak milli voleybolcu Saliha Şahin’e sponsor olmuş, Saliha Şahin Bioderma’nın reklamında yer almıştı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ anlaşmayla ilgili şunları söyledi:

“Bu yıl başarılara doyduğumuz, adımızı dünyada daha çok duyurduğumuz ve ülkemizin konumunu daha da çok güçlendirdiğimiz bir yıl oldu. CEV Şampiyonlar Ligi’nde yarı finale kalan 4 takımın 3’ü Türk takımıydı. Sonucunda da finali Türk takımlarının oynadığı bir yıl yaşadık. Bu, bizi çok gururlandırdı. Bu başarıların devam etmesi ve daha nice başarılar için çaba sarf ediyoruz. Bu yolda bizlerin yol arkadaşı, bizlere değer ortaklığı ve paydaşlık yapan sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Bioderma, 2021 yılında Voleybol Milli Takımlar resmi sponsoru olarak bu başarılarımıza katkıda bulundu. Bu anlaşmamızı 2 yıl daha uzatma kararı aldık. 2025 yılına kadar Bioderma’nın Türk voleybolunu desteklemeye devam edeceğini gururla ifade ediyorum. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Milli takımlarda ise uzun bir maraton başladı. Çıtamız yüksek, hedeflerimiz büyük. A Milli Erkek Takımımız Avrupa Altın Ligi’nde, A Milli Kadın Takımımız da Milletler Ligi’nde mücadele ediyor. Hem erkeklerde hem de kadınlarda Avrupa Şampiyonası ve Olimpiyat Elemeleri gibi bizleri önemli turnuvalar bekliyor. Tüm katıldığımız turnuvalarda kürsüde olmak istiyoruz. Bunu da başaracak güçteyiz. Altyapılarda da her yaş kategorisinde Avrupa, Dünya ve Balkan şampiyonlarında yer alacağız. Tüm milli takımlarımıza katılacakları turnuvalarda şimdiden başarılar diliyorum.

NAOS Batı Avrupa Bölge Direktörü ve Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak ise sponsorlukla ilgili şunları aktardı:

“Elde ettiğimiz başarılar sayesinde globalde voleybol denince akla ilk gelen ülkelerden biri olmayı başardık. Bioderma olarak Türkiye Voleybol Milli Takımlar Resmi Sponsoru olmanın gururunu yaşıyoruz. Desteklemekten onur duyduğumuz milli takımlarımızın yanında yer almaya devam edebilmek için Türkiye Voleybol Federasyonu ile olan anlaşmamızı 2 yıl daha uzattık. Takımlarımızın önünde zorlu bir takvim var. Bioderma olarak inanıyoruz ki milli takımlarımız bizi gururlandırmaya devam edecek. Biz de her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu