Türkiye Gündemi

PUBG MOBILE'ın savaş alanına LINE FRIENDS'in eğlenceli dünyası geliyor

PUBG MOBILE, küresel karakter markası LINE FRIENDS ile güçlerini birleştirerek savaş alanına neşe ve çekicilik getiriyor. Oyuncular, yaklaşan Ejderha Yılı kapsamında çeşitli eşya ve setlere de sahip olabilecekler.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, LINE FRIENDS’in sevimli dünyasının 3 Mart’a kadar PUBG MOBILE’a dahil olacağını duyurdu. Oyuncular, yaklaşan Ejderha Yılı’na özel düzenlenecek özel bir etkinliğin yanı sıra yepyeni bir Yoldaş, eşyalar ve setlerin tadını oyunda çıkarabilecek.

İlk olarak 2011 yılında, dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir mobil mesajlaşma uygulaması olan LINE için “çıkartmalar” olarak tanıtılan küresel karakter markası LINE FRIENDS, kısa sürede sansasyon yarattı. Dünya çapında bir bilinirliğe kavuşan LINE FRIENDS; BROWN, CONY ve SALLY gibi orijinal karakterlerinin eğlenceli kişilikleri ve sevimli çekicilikleriyle izleyicilerinin kalbini fethetti.

PUBG MOBILE oyuncuları; sevimli bir LINE FRIENDS Yoldaş, setler ve LINE FRIENDS Buddy SALLY, LINE FRIENDS Ejderha SALLY Buddy Seti, LINE FRIENDS Ejderha BROWN Seti, LINE FRIENDS Ejderha CONY Seti, LINE FRIENDS CHOCO Giysi Seti, LINE FRIENDS LEONARD Yağmurluk Seti gibi eşyalarla oyun içi tarzlarını değiştirebilecekler. 

Ayrıca IP yükseltilebilir motosiklet olan LINE FRIENDS Çifte Kumrular 2 Kişilik Motosiklet gibi özel LINE FRIENDS eşyaları da 3 Mart’a kadar mevcut olacak. Bu yeniliklerle PUBG MOBILE, oyuncuların oyun içi deneyimine eğlenceli ve modaya uygun bir katkı sunmayı hedefliyor.

PUBG MOBILE ve LINE FRIENDS, ayrıca yeni bir IP temalı Royale Pass etkinliği olan Ödül Yolu’nu da duyurdu. Oyuncular; tek seferlik UC harcamasıyla sistemi etkinleştirdikten sonra puan kazanmak ve motosikletle Setler dahil olmak üzere özel LINE FRIENDS ödüllerini almak için görevlerin kilidini açabilecek. Devamında da LINE FRIENDS Ejderha BROWN Setine ve LINE FRIENDS Ejderha BROWN Cover’a sahip olabilecekler. Etkinlik boyunca belirli öğeleri toplayan oyuncular; LINE FRIENDS avatarları, LINE FRIENDS avatar çerçeveleri ve LINE FRIENDS Oyuncu Kartı gibi çeşitli ödüller de kazanabilecek.

PUBG MOBILE oyuncuları ayrıca 8 Şubat’a kadar sürecek LINE FRIENDS Parti etkinliğindeki görevleri tamamlayarak daha fazla LINE FRIENDS ödülü de kazanabilecekler.

PUBG MOBILE ve LINE FRIENDS’in ikinci kez gerçekleştirdiği iş birliğinin temeli 2021 yılına dayanıyor. İlk çalışmada da LINE FRIENDS’in sevimli cazibesi, PUBG MOBILE’ın aksiyon dolu dünyasına dört hafta boyunca süren etkinlikler ve mücadeleler getirmişti.

PUBG MOBILE ve LINE FRIENDS iş birliği, 3 Mart’a tarihine kadar geçerli olacak. Yeni içeriği denemek isteyen oyuncular oyunu ücretsiz olarak App Store ve Google Play Store’dan indirebilir ve oynayabilir.

 

PUBG MOBILE hakkında

PUBG MOBILE, interaktif eğlence dünyasını 2017 yılında değiştiren fenomen PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyununu temel alıyor. Oyunda 100 kadar oyuncu, ıssız bir adaya paraşütle atlayarak hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyor. Oyuncuların etrafta silah, araç ve çeşitli kaynaklar bulması, tüm rakiplerini yenmesi ve giderek daralan oyun alanında hayatta kalması gerekiyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu