Ekonomi

Bankacılık ürünlerini karşılaştırmayı kolaylaştıran lidy hayata geçti

BANKACILIK ÜRÜNLERİNİ KARŞILAŞTIRMAYI KOLAYLAŞTIRAN LİDY HAYATA GEÇTİ

Tüketicilerin paralarının karşılığını en iyi şekilde almalarını sağlayan finansal sağlık platformu olma vizyonu ile yola çıkan Lidy hayata geçti. Lidy, şeffaf ve tarafsız bir yaklaşım ile bankaların kredi, mevduat ve kredi kartı ürünlerini kıyaslama hizmetinin yanı sıra finansal okuryazarlığı artırmayı hedefleyen içerikleri de ziyaretçilerine sunuyor.

Lidy, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun finansal hizmetleri keşfetmeleri ve kendileri için en avantajlı banka ve hizmeti seçerken hızlı ve kolay bir şekilde doğru karar alabilmeleri için geliştirildi. Ziyaretçilerin en doğru ürüne, en kolay ve en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayabilmek amacıyla hayata geçen Lidy, oldukça sade, basit ve anlaşılır bir ara yüz tasarımı ile fark yaratan bir websitesi deneyimini kullanıcıları ile buluşturuyor. Bu sayede kullanıcılar, bankaların sunduğu ürünleri Lidy.co web sitesi üzerinden çok basit ve kolay bir şekilde karşılaştırıp kendileri için en avantajlı seçimi yaparak işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Kullanıcıların finansal hizmetler konusunda bilinçli kararlar almasını da destekleyen Lidy, farklı bankacılık ürünlerini ve bunlar arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken püf noktaları anlattığı özel içerikleri ile de finansal okuryazarlığın artırılmasına katkı sağlıyor. Bunlara ek olarak kullanıcılar, bankaların Lidy platformuna özel olarak sunduğu oranlar ile kazançlarını arttırabiliyorlar.

Kıran: “Lidy’yi finansal sağlık platformuna dönüştürmeyi hedefliyoruz” 

Lidy Genel Müdürü Hüseyin Kıran da konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Önümüzdeki dönemde, pek çok farklı ürünün de kıyaslanabildiği, açık bankacılık hizmetleri ve kişiye özel teklifler ile daha çok kazandıracak ve farklı kredi çözümleri ile tüketicilerin satın alma gücünü arttıracak kapsamlı bir finansal sağlık platformuna dönüşmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

Finansal kararlarını en doğru şekilde vermek ve finansal geleceğini güvence altına almak isteyen herkes için tasarlanan Lidy hakkında daha fazla bilgi almak ve platformu deneyimlemek için www.lidy.co adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu