Ekonomi

Bybit, CoinGecko'nun Güven Puanı Sıralamasında En Üst Sıraya Yükseldi, Şeffaflık ve Güvenlik Taahhüdünü Güçlendirdi

Hacim bakımından dünyanın en büyük üçüncü kripto borsası olan Bybit, CoinGecko’nun Güven Puanı Sıralamasında en üst sırada yer aldığını duyurmaktan gurur duyar. Bu ödül, Bybit’in kullanıcıları için güvenli, şeffaf ve güvenilir bir ticaret ortamı sağlamaya olan sarsılmaz bağlılığını göstermektedir.

CoinGecko’nun Güven Puanı, borsa likiditesi, işlem hacmi meşruiyeti, siber güvenlik duruşu ve operasyonel ölçek dahil olmak üzere çeşitli faktörleri değerlendiren sofistike bir algoritma kullanan kripto para birimi endüstrisinde oldukça saygın bir ölçümdür. Bybit, en üst sırada yer alarak bu kritik alanlarda rakiplerini bariz bir şekilde geride bıraktı.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “CoinGecko’dan en yüksek Güven Puanını kazanmak, durmak bilmeyen güven ve şeffaflık arayışımızın güçlü bir doğrulamasıdır” dedi. “Güvenlik ve bütünlüğün kripto kullanıcıları için en önemli kaygılar olduğunun farkındayız ve bu konularda beklentileri aşmaya kararlıyız. Bu başarı, sağlam altyapıya, sektör lideri güvenlik uygulamalarına ve kapsamlı kullanıcı eğitimi girişimlerine devam eden yatırımlarımızı yansıtmaktadır.”

Bybit, gelişen ve güvenilir bir kripto para ekosistemini teşvik etme konusundaki kararlılığını sürdürüyor. Borsa, kullanıcı güvenliğine, operasyonel mükemmelliğe ve sürekli yeniliğe öncelik vermeye devam ederek sektördeki lider konumunu daha da sağlamlaştıracaktır.

 

Bybit Hakkında

Bybit, 2018 yılında kurulan 20 milyon kullanıcısı ile hacim olarak ilk üçte yer alan bir kripto para borsasıdır. Kripto yatırımcılarına ultra hızlı bir eşleştirme motoru, 7/24 müşteri hizmetleri ve çok dilli topluluk desteği bulabilecekleri profesyonel bir platform sunmaktadır. Bybit, Formula 1’in Oracle Red Bull Racing takımının gururlu bir ortağıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu