Türkiye Gündemi

Excalıbur counter- strıke 2 turnuvası büyük finali 6 aralık'ta gerçekleşecek !

EXCALIBUR COUNTER-STRIKE 2 TURNUVASI 

BÜYÜK FİNALİ 6 ARALIK’TA GERÇEKLEŞECEK!

 

Türkiye’nin teknoloji markası Casper’ın güç ve performans bilgisayarı markası Excalibur’un düzenlediği Counter-Strike 2 Turnuvası, oyunseverlerin katılımıyla gerçekleşmeye devam ediyor. Oyun dünyasının efsane oyunu Counter-Strike’ın 11 yılın ardından CS2 sürümüyle fırtına gibi geri dönmesiyle birlikte heyecanlı ve adrenalin dolu bir turnuva süreci yaşayan esporcular, büyük final için son kozlarını oynamaya hazırlanıyor. Büyük ödüllü turnuvanın final maçı 6 Aralık’ta gerçekleşecek.

 

Türkiye’nin teknoloji markası Casper’ın güç ve performans bilgisayarı markası Excalibur’un düzenlediği CS2 Turnuvası, final maçıyla kaldığı yerden devam ediyor. Oyunseverlerin tozu dumana kattığı, heyecan verici “Aim Show”ların eksik olmadığı ve tüm rakiplerin sahadan “Ace” yapılarak silindiği efsane maçların arenası Counter-Strike’ın yeni sürümü CS2, Excalibur’un sponsorluğunda düzenlenen büyük bir turnuvayla heyecanı doruklara çıkarmaya devam ediyor. Büyük final öncesinde gerçekleşen ikinci açık eleme yarı final turunda Ahmet Cüneyd ‘Hatex’ Baş ile Alpar Övünç ‘Lordlpar’ Öztürk karşı karşıya gelirken Emir ‘Hey044’ Erçelik ile Bilgihan ‘depact’ Ayaz’ın karşılaşmaları sonucunda büyük finale isimlerini yazdıranlar belli oldu. Ahmet Cüneyd ‘Hatex’ Baş ve Bilgihan ‘depact’ Ayaz finale adını yazdırdı.

 

Büyük Ödül İçin Final Mücadelesi Yaşanacak

 

Amatörden profesyonellere kadar her oyuncunun yer aldığı Excalibur CS2 Turnuvası’nda büyük final yaklaştı. Turnuva birincisine Excalibur G870 Laptop, ikincisine Excalibur G770 Laptop, üçüncüsüne Excalibur 23.8” Monitör ve oyuncu kulaklığının hediye edileceği turnuvada, oyuncular büyük ödül için kıyasıya mücadele gösterecek. Ahmet Cüneyd ‘Hatex’ Baş ve Bilgihan ‘depact’ Ayaz’ın karşı karşıya geleceği final maçı, CS2 tutkunlarına özel popüler Twitch yayıncısı Çağrı ‘Hype’ Ergün ve Özgür ‘Root’ Alagül’ün coşku dolu sunumu ile 6 Aralık 21:30’da canlı olarak yayınlanacak.

 

Excalibur CS2 Turnuvası Final Yayını: https://discord.gg/X6pKzXZBJ9

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu